Marka

The Haze to coś więcej niż tylko napój

0% VOL.  – 100% CHILL – 100% LEGAL

To zupełnie inna marka, niż większość polskich firm. Unikamy twardych biznesowych reguł i sztampowych rozwiązań. Nie stosujemy się do marketingowych przykazań. Lubimy jakość. Doceniamy dobry design. Naszą misją jest dostarczanie pozytywnych emocji w dobrym stylu.

Nie chcemy się rozwijać dzięki Wam, tylko razem z Wami. Zapewniamy dużo uśmiechu wszędzie gdzie jesteśmy. Żyjemy miastem i muzyką klubową. Angażujemy się w ciekawe eventy i przedsięwzięcia robione z pasją. Cieszymy się, gdy możemy współtworzyć ciekawe inicjatywy ze wspaniałymi i zaangażowanymi osobami.

Wierzymy w otwartą i szczerą komunikację, jasne zasady i wzajemny szacunek. Liczymy na to, że dobra karma wraca.

 

 

Czy w napojach jest jeszcze coś do odkrycia?

W naszym przypadku od pomysłu do sprzedaży gotowego produktu minęły prawie dwa lata. Jako producenci, chcieliśmy mieć pewność, że współpracujemy z najlepszymi partnerami. Pełna kontrola nad procesem powstawania napoju – od receptury, po gotową butelkę – daje nam możliwość zapewnienia wysokiej jakości, którą doceniają klienci.

W napędzanym kofeiną świecie przyszedł czas na równowagę. Gdy masz już wszystkiego dość, kolejna filiżanka kawy to nie rozwiązanie. Stworzyliśmy produkt, który pomoże odzyskać naturalny, dobry flow. Dedykowany osobom, które po dniu pełnym stresu, chcą odzyskać pozytywny nastrój i uspokoić myśli.

Półki uginają się od produktów we wszystkich kolorach tęczy. Rynek napojów przepełniony jest krzykliwymi etykietami. Chcemy pokazać, że minimalistyczne opakowanie może być równie interesujące co sam produkt. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal, przełamujące branżowe kompromisy. Nasza butelka często zyskuje drugie życie służąc np. jako dekoracja, co potwierdza nasze założenia.

 

 

Napój z innej półki

Projekt powstał w Trójmieście, z inicjatywy trzech przyjaciół. Doświadczenie zebrane w farmacji i marketingu zostało przekute w jakościowy produkt, spełniający oczekiwania wymagającego klienta. Dzięki temu napój nie musi konkurować niską ceną, a może stać się ciekawym wyróżnikiem w ofercie.

Zacznij rozwijać The Haze razem z nami.

WSPÓŁPRACA